K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Týdenní dovolená na chatě, Br. přehrada

Cena: 4 500 Kč

Typ ubytování:: chaty a chalupy

Hezká dovolená na chatě v blízkosti Brněnské přehrady. Chata je zasazena do smíšeného lesa ( borovice a listnaté stromy ), a je k ní příjezd autem.

V chatě je kuchyň s el. vařičem a rychlovarnou konvicí, ložnice se 3 lůžky, pokoj se 2 lůžky a BTV, druhá kuchyňka s ledničkou a mikrovlnkou, suché WC, dílna a prostorná veranda. Studna s pitnou vodou vzdálená cca 80 m, užitková u chaty, kde je i ohniště s posezením.

U lesa je výletní restaurace, vzdálená zhruba 300 m, potraviny se smíšeným zbožím a autobusová zastávka cca 500 m. Bezprostředně u přehrady jsou 2 restaurace s celoročním provozem, dětským koutkem, stolem na ping-pong a volejbalovým hřištěm.
Podél přehrady je množství pláží s WC a sprchami, kiosky, bufety a bary.
K vodě ( koupání ) je to cca 400 m pěšky, autem 600 m.

V okolí je množství značených turistických tras vhodných pro pěší turistiku i cykloturistiku, které vedou většinou lesem.

Výlety jsou možné na gotický zeměpanský hrad Veveří výletní lodí po přehradě ( odjezdy každých 20 min. ), autem či pěšky ( 3 km ), dále do brněnského ZOO ( 3 km ), do boskovického westernového městečka nebo Moravského krasu s propastí Macocha a krápníkovými jeskyněmi.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:730908911
Lokalita: Adamov (679 04), okres Blansko

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Týdenní dovolená na chatě, Br. přehrada

chalupa s bazénem

chalupa s bazénem

protože chalupu v srpnu již nevyužijeme necháváme ji k pronájmu chalupa je po ce...

Cena: 3 500,-

pronájem chaty na srpen

pronájem chaty na srpen

v měsíci srpnu- zatím celý měsíc volný, začali jsme s pronájmem až ted pronajmem...

Cena: 1 500,-

TOPlist