K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Nabídka ubytování - Kemp Mšeno - Kokořínsko

Cena: 170 Kč

Typ ubytování:: kemp

Přijeďte si užít pobyt do jednoho z nejoblíbenějších autokempů v České republice.Který se pravidelně umístil od roku 2013 v soutěži kemp roku na 2 místě ve středočeském kraji a v TOP 50 v ČR. Najdete nás na prahu CHKO Kokořínsko, v areálu sportovního stadionu městečka Mšeno. Jsme skvěle zařízení pro školy, sportovní soustředění, turisty i pro rodiny; také myslíme na digitální nomády – v celém areálu se zdarma připojíte přes wifi na internet.
Autokemp -ubytovat se můžete jak ve vlastním zařízení tak v 6 stálých karavanech: 3× dvoulůžkový, 3× čtyřlůžkový. cena 95.- kč Jsou vybavené plynovým sporákem a elektřinou (možnost přitápění); umývárny jsou společné s autokempem vzdáleném 50 m. Vařit si můžete v plně vybavené společné kuchyňce (lednice, plyn. sporák, el. trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, základní nádobí).
Ubytovna
Celoroční provoz kapacita 34 lůžek včetně dvou apartmánů cena od 160.- kč
Restaurace
Zajišťuje stravu jak pro ubytované tak pro návštěvníky Kokořínska. Je možnost zajistit penzi dle požadavku ubytovaných a nebo si vybrat přímo z jídelního lístku. Restaurace se dá využít jako školící a společenská místnost, hodí se pro svatební hostiny, firemní i rodinné oslavy. V létě lze posedět na velké terase.
Preference naleznete na adrese:
https://www.dokempu.cz/mseno/kemp-sk-mseno-493/?utm_source=kempy&utm_medium=link&utm_campaign=kemp_roku_2016#hodnoceni

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:607846752
Lokalita: Mšeno u Mělníka (277 35), okres Mělník

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Nabídka ubytování - Kemp Mšeno - Kokořínsko

Chalupa Lhotka č. 2

Chalupa Lhotka č. 2

U dlouhodobých pobytu 11 000kč měsíc + poplatky, asi 2000. Samostatný objekt s W...

Cena: 180,-

TOPlist