K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Denní levné ubytování České Budějovice

Cena: 360 Kč

Typ ubytování:: penzion

Denní levné ubytování České Budějovice.

Diskrétní ubytování pro milenecké páry a zamilované v Českých Budějovicích.

Levné denní ubytování České Budějovice nabízí milencům, v době od 9 do 15 hodin cenově zajímavé DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ.
V tel. kontaktu s recepcí Levné ubytování České Budějovice stačí požádat o "DENNÍ UBYTOVÁNÍ" a určit si datum a čas příjezdu.
Na kvalitní denní ubytování České Budějovice se v době od 9.00 do 15.00 hodin vztahuje výrazná a velice příjemná sleva na pobyt.
DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ v Českých Budějovicích se slevou mohou využít zamilované páry v každém věku jako milenecké ubytování.
DENNÍ LEVNÉ UBYTOVÁNÍ České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 9 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu, po dobu až 6 hodin).
Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci pensionu klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) už do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce Levné denní ubytování České Budějovice je samozřejmostí.
DENNÍ UBYTOVÁNÍ ve výše vymezené době mohou v Levném ubytování České Budějovice trávit milenecké páry jako velice příjemné a diskrétní milenecké ubytování.
Pobyt milenců se slevou je určen maximálně pro 2 osoby na 1 pokoji a Denní levné ubytování České Budějovice striktně dbá na dodržování této zásady.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:721589838
Lokalita: České Budějovice (370 01)

Všechny inzeráty uživatele

Video:

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Denní levné ubytování České Budějovice

Chata Kružberk

Chata Kružberk

Nabízím k pronájmu chatu v lokalitě Kružberk, 500 m od hráze, pro 7 osob, soc. z...

Cena: 8 500,-

TOPlist